Menu

O nás

STAON je rodinná firma založená v roce 2003, specializující se na stavby, rekonstrukce, interiéry, investice, financování, reality a developerskou činnost.

STAON we build

STAON je rodinná firma založená v roce 2003 bratry Štefanem a Ondřejem, kteří se celý život pohybují v oblasti staveb a designu. Založením vlastní firmy tak bylo logickým vyvrcholením jejich společného zájmu, který se rozhodli rozvíjet a postupnými krůčky přibližovat k dokonalosti.

Pod křídla STAON patří několik projektů zaměřených na úpravy interiérů či exteriérů. Projekt STAON stavby je logickým posunutím ke spojení jednotlivých částí při výstavbě nových nemovitostí do jednoho celku.

Od pozemků přes financování až po zařízení interiérů. Projekt STAON stavby je spolehlivý průvodce na cestě realizace vašich snů.

 

Komu jsme pomohli

Proč to děláme

Zakládáme si na férovosti a upřímnosti. STAON je pro nás a naše rodiny živobytí, ale také velkou vášní. Za ty roky se z naší firmy stal opravdový člen rodiny.

Kromě toho milujeme inovativní přístup, který se do našich zvyklostí snažíme často zabudovávat. Nová technologie a pravidelné vzdělávání nám umožňuje projekty posouvat do stavu, kdy jsme nuceni objevovat nepoznané a celý proces posouvat blíže k dokonalosti.

A v neposlední řadě to děláme pro naše zákazníky. Pocit štěstí, když se nám podaří realizovat zákazníkovi sny, je k nezaplacení.

 

Chci se přidat
#

Pracovní nabídky

Do našich stále se rozšiřujících projektů přijímáme
nové profesionály různých specializací.
Hledáme nyní právě vás?

Zobrazit pracovní nabídky